Trainingstijden

8 augustus 2022 17:45


Voorlopige trainingstijden 2022-2023

Onderstaand de voorlopige trainingstijden voor seizoen 2022-2023. 

  MAANDAG  
TIJD Team Naam Trainer Veld
       
16:00-17:00 OFC JO12-2 Debbie Appeldoorn C-Veld Links
17:00-18:00 OFC JO8-1 Klaas Oudejans C-Veld-Rechts-1
17:00-18:00 OFC JO8-2 ? C-Veld-Rechts-2
17:00-18:00 OFC JO9-2 Roy Gromme C-Veld-Links-2
17:30-18:30 OFC JO9-1 Kevin Kat C-Veld-Links-1
17:30-19:00 OFC JO14-1 Sander Adriaansen B-Veld Links
18:00-19:00 OFC JO12-1 Paul Machielsen C-Veld Rechts
18:30-19:00 OFC JO19-1 Bianca Vos en Charles Beck B-Rechts
19:00-20:30 OFC JO23-1 Michel de Ruijter C-Links
19:30-20:30 OFC Dames Bianca Vos en Charles Beck B-Rechts
20:00-22:00 ZO-1 Pieter Mulders A-Veld
20:30-21:30 Veteranen Rene Doll B-Veld Links
       
  DINSDAG    
TIJD Team Naam Trainer Veld
       
18:15-19:30 OFC JO16-2 ? A-Veld Rechts
18:30-19:45 OFC JO16-1 A.Mehmedagic C-Veld Links
18:30-19:30 OFC JO17-1 Ron Jekel en Ronald Lust A-Veld Links
18:45-19:45 OFC JO13-1 Sabine Koster C-Veld Rechts
19:30-21:00 ZAT-1 Jan de Haze en Herman van Driel B-Veld Rechts
19:30-21:00 ZAT-2 Michael Klene B-Veld Links
20:00-22:00 ZO-1 Pieter Mulders A-Veld
       
  WOENSDAG  
TIJD Team Naam Trainer Veld
       
15:00-15:30 Kabouters Dirk Schot C-Veld Links-1
15:00-16:00 Mini Hidde Krijgsman C-Veld Links-2
16:00-17:00 OFC JO11-3 Daniel Budde C-Veld Links
16:00-17:00 OFC JO12-2 Debbie Appeldoorn C-Veld Rechts
16:30-17:45 OFC JO11-1 Ferry Roersma en Rudy Compier B-Veld Links
16:45-17:45 OFC JO11-2 Mirjam Westdijk B-Veld Rechts
17:00-18:00 OFC JO8-1 Klaas Oudejans C-Veld-Links-1
17:00-18:00 OFC JO8-2 ? C-Veld-Links-2
17:00-18:00 OFC JO9-1 Kevin Kat A-Veld-Links-2
17:00-18:00 OFC JO9-2 Roy Gromme C-Veld-Rechts-1
17:00-18:00 OFC JO10-1 Roy Mol C-Veld-Rechts-2
17:00-18:00 OFC JO10-2 Roy van de Pol A-Veld Links-1
17:30-19:00 OFC JO14-1 Sander Adriaansen   A-Veld Rechts
18:00-19:00 OFC JO12-1 Paul Machielsen C-Veld-Links
18:00-19:00 OFC JO13-2 Issam Adbib C-Veld-Rechts 
18:30-19:30 OFC JO19-1 Bianca Vos en Charles Beck A-Veld Links 
19:30-20:30 VR-1 Bianca Vos en Charles Beck A-Veld Links
20:00-21:30 Veteranen  A.Bosch C-Veld
20:00-21:30 45+ Rene Doll C-Veld
20:00-21:30 ZA-3 Thomas Westphal B-Veld
20:00-21:30 ZA-4 Tim Dral B-Veld
       
  DONDERDAG  
TIJD Team Naam Trainer Veld
       
17:00-18:00 OFC JO09-2 Roy Gromme C-Veld Rechts
18:15-19:30 OFC JO16-2 ? A-Veld Links
18:30-19:45 OFC JO16-1 Alen Mehmedagic C-Veld Links
18:30-19:30 OFC JO17-1 Ron Jekel en Ronald  Lust A-Veld Rechts
18:45-19:45 OFC JO13-1 Sabine Koster C-Veld Rechts
19:00-20:30 OFC JO23-1 Michel de Ruyter C-Veld Links
19:30-21:00 ZAT 1 Jan de Haze en Herman van Driel B-Veld Links
19:30-21:00 Zat 2 Michael Klene B-Veld Rechts
19:30:21:00 Senioren OV Leo Knaap C-Veld Rechts
20:00-22:00 ZO-1 Pieter Mulders A-Veld
20:30-21:30 ZO-2 Klaas Hopman C-Veld Links
       
  VRIJDAG    
TIJD Team Naam Trainer Veld
       
16:00-17:00 OFC JO10-2 Roy van de Pol C-Veld Links-1
16:00-17:00 OFC JO11-2 Mirjam Westdijk B-Veld Rechts
16:00-17:00 OFC JO11-3 Daniel Budde C-Veld Rechts
16:30-17-45 OFC JO11-1 Ferry Roersma en Rudy Compier B-Veld Links
17:00-18:00 OFC JO10-1 Roy Mol C-Veld links -2
17:30-19:00 OFC JO14-1 Sander Adriaansen C-Veld Links
18:00-19:00 OFC JO13-2 Issam Adbib B-Veld-Rechts

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!