Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 8:30 OFC JO12-2 Volendam (rkav) JO12-6
4 dec 8:30 OFC JO10-2 IVV JO10-2
4 dec 8:30 ASC De Volewijckers JO10-4 OFC JO10-3
4 dec 8:30 OFC JO9-2 OSV JO9-2
4 dec 8:30 OFC JO8-1 Always Forward JO8-1
4 dec 8:30 OFC JO7-1 Beemster JO7-1
4 dec 8:40 OFC JO7-1 Beemster JO7-2
4 dec 8:45 Dijk De asv JO9-4 OFC JO9-3
4 dec 8:50 SV Rood-Wit Zaanstad JO7-1 OFC JO7-1
4 dec 9:30 OFC MO19-1 KFC MO19-1
4 dec 9:45 Hoofddorp s.v. JO9-1 OFC JO9-1
4 dec 10:00 OFC JO13-2 Zaandijk JO13-1
4 dec 10:00 OFC JO12-1 OSV JO12-3
4 dec 10:00 OFC JO11-1 IVV JO11-1
4 dec 10:15 OSV JO8-1 OFC JO8-2
4 dec 10:30 RCZ JO11-3 OFC JO11-3
4 dec 11:15 Hercules Zaandam sc JO10-1 OFC JO10-1
4 dec 11:45 OFC JO15-2 Assendelft JO15-1
4 dec 11:45 OFC JO11-2 SDOB JO11-2
4 dec 11:45 OFC VR1 KFC VR1
4 dec 12:00 Monnickendam JO15-1 OFC JO15-1
4 dec 12:15 Kadoelen sv. JO18-1 OFC JO18-1
4 dec 12:30 vv Zwanenburg JO16-2 OFC JO16-1
4 dec 12:30 Nieuw West United SV JO13-2 OFC JO13-1
4 dec 13:00 Zaanlandia 4 OFC 2
4 dec 13:00 ZCFC 9 OFC 3
4 dec 13:30 OFC O23-1 Blokkers de O23-1
4 dec 13:45 OFC 35+1 ASC De Volewijckers 35+1
4 dec 13:45 OFC 45+1 Diemen sv. 45+1
4 dec 14:00 Ilpendam JO17-1 OFC JO17-1
5 dec 10:00 OFC JO18-1 (zon) GeuzenMiddenmeer JO18-1 (zon)
5 dec 11:00 ASV Arsenal 8 (zon) OFC 2 (zon)
5 dec 12:00 OFC 3 (zon) Kwiek 78 4 (zon)
5 dec 14:00 Purmersteijn 5 (zon) OFC 4 (zon)
9 dec 20:00 Purmerend O23-1 OFC O23-1
11 dec 8:30 OFC JO13-1 SDW JO13-1
11 dec 8:30 Swift JO11-1 OFC JO11-1
11 dec 8:30 OFC JO10-1 ZOB JO10-1
11 dec 8:30 OFC JO10-3 Kadoelen sv. JO10-3
11 dec 8:30 OFC JO9-3 WV-HEDW JO9-5
11 dec 8:30 OFC JO8-2 OSV JO8-2
11 dec 8:45 Purmerend JO11-4 OFC JO11-2
11 dec 9:00 Volendam (rkav) JO13-3 OFC JO13-2
11 dec 9:00 TOB Rksv JO9-1 OFC JO9-2
11 dec 9:10 OFC JO7-1 Beemster JO7-1
11 dec 9:20 SV Rood-Wit Zaanstad JO7-1 OFC JO7-1
11 dec 10:00 OFC JO16-1 Meteoor De sv. JO16-1
11 dec 10:00 OFC JO15-1 IVV JO15-1
11 dec 10:00 OFC JO11-3 IVV JO11-4
11 dec 10:00 OFC JO9-1 DCG Rksv JO9-1
11 dec 10:15 Zouaven (de) JO8-2 OFC JO8-1
11 dec 10:30 IVV JO12-2 OFC JO12-1
11 dec 10:30 RCZ JO10-2 OFC JO10-2
11 dec 12:00 OFC 2 ZCFC 8
11 dec 12:00 OFC 3 De Wherevogels 4
11 dec 12:00 OFC JO17-1 Blauw Wit (W) JO17-1
11 dec 12:30 SVA JO15-4 OFC JO15-2
11 dec 12:45 Wartburgia asv 45+1 OFC 45+1
11 dec 14:00 TOS-Actief MO19-1 OFC MO19-1
11 dec 14:30 Fortuna Wormerveer sv 1 OFC 1
11 dec 14:30 TOB Rksv 35+3 OFC 35+1
11 dec 15:00 Purmerland VR1 OFC VR1
12 dec 10:00 OFC 2 (zon) SDZ 8 (zon)
12 dec 10:00 OFC 4 (zon) ADO '20 6 (zon)
12 dec 10:30 Sporting S 2 (zon) OFC 3 (zon)
12 dec 13:15 DSS JO19-1 (zon) OFC JO19-1 (zon)
12 dec 14:00 JOS Watergraafsmeer (zon) OFC 1 (zon)
18 dec 10:00 Monnickendam JO13-1 OFC JO13-1
18 dec 11:30 Sporting Martinus JO13-4 OFC JO13-2
18 dec 12:30 RCZ 4 OFC 2
18 dec 13:00 OFC 35+1 SDZ 35+1
18 dec 13:00 OFC 45+1 Overamstel sc. 45+1
18 dec 13:00 Onze Gezellen JO18-2 OFC JO18-1
18 dec 17:00 OFC JO18-1 (zon) Zaandijk JO18-1
19 dec 11:30 OFC 3 (zon) Purmersteijn 4 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!