Bestuurscontr.

Bestuurscontroleurs

De bestuurscontroleur zorgt ervoor, dat de administratie rond de te spelen wedstrijd goed geregeld wordt. Wedstrijdformulieren worden klaargelegd, kleedkamers ingedeeld, scheidsrechters ontvangen etc.etc. Ook deze groep staat te smachten om uw aanmelding. Voor informatie kunt u contact opnemen met Laura Gunzel.

Naam mailadres
Bertus Buis bertusbuis@hotmail.com
Martin Hottentot annekehottentot@hotmail.com
Cees de Lange c.lange90@upcmail.nl
Jaap de Vries j.devries58@hotmail.com
Ruud Vonk ruudvonk@hetnet.nl
Bauke Krijgsman b.krijgsman@ofc-oostzaan.nl
Frank Egthuijsen f.egthuijsen@ofc-oostzaan.nl
Eric de Weerdt e.de.weerdt@ofc-oostzaan.nl
Laura Günzel l.gunzel@ofc-oostzaan.nl
Ruben de Zinger rdezinger@euronext.com 
Guus Mittelmeijer guusmittelmeijer@gmail.com
Bianca Vos b.vos@ofc-oostzaan.nl 
Claudia Beck-Groepenhoff c.beck@ofc-oostzaan.nl

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!